3. HRL: Zamećani pobijedili Pećine i prvenstvo učinili zanimljivim, raspoložene rukometašice Omišlja

Utorak, 05. travnja 2016. 09:37 Napisao/la  Stjepan Lončarić

Rezultati 4. kola rukometaša: Selce - Novigrad 24:23,  Arena - Buzet II 31:22,  Pećine - Zamet II 28:31,  Veruda - Kanfanar 32:23

Treća liga rukometaša - 14. kolo

Mladići Zameta II, trenera Damira Čavlovića-Đovija, pobijedili su Pećine i na taj način spasili prvenstvo i prudužili neizvjesnost oko ovogodišnjeg prvaka.

Sada je prednost Pećina ispred Verude samo dva boda.

Rukometaši Selaca do svoje treće prvenstvene pobjede došli su protiv Novigrada sedmercem dosuđenim doslovno u posljednjoj minuti utakmice.

Prije toga iskusni Ivica Antić na gol domaćina zaustavio je niz opasnih udaraca igrača Novigrada, te je bio uvjerljivo najbolji igrač utakmice.

Rezultati 4. kola: Selce - Novigrad 24:23 (11:13), Arena - Buzet II 31:22 (12:11), Pećine - Zamet II 28:31 (15:18), Veruda - Kanfanar 32:23 (13:13), Gospić je bio slobodan.

Redoslijed: Pećine 21, Veruda 19, Arena 10, Zamet II 14, Kanfanar 13, Gospić 11, Buzet II 9, Selce 9 i Novigrad 2 boda.

Treća liga rukometašica - 10. kolo

U Ogulinu se igrao jedan od međusobnih susreta vodećih ekipa lige. Rovinj je u nastavku utakmice prestigao prednost igračica Ogulina i upisao važnu pobjedu.

Igračice Omišlja bile su izuzetno raspoložene, a posebno Antigona Cakaj, koja je postigla 11 golova protiv Vrbovskog.

Kod domaćih igračica, koje čuvaju prvo mjesto, bilo je čak 11 raspoloženih realizatorica.

Rezultati 10. kola: Ogulin - Rovinj 30:32 (15.14), Poreč - Pazin 31:23 (16:9), Omipalj - Vrbovsko 41:16 (20:10), Umag II - Buzet odgođeno. Unaprijed je odigrana i utakmica iz 14. Kola Ogulin - Vrbovsko 31:29 (18:13).

Redoslijed: Omišalj, Rovinj 15, Ogulin 14, Poreč 12, Umag II 10, Pazin 8, Buzet 4 i Vrbovsko bez bodova.