U-17: Rukometaši Sesveta državni prvaci, Kozala ima najboljega strijelca

Ponedjeljak, 20. svibnja 2024. 15:45 Napisao/la  SC
Alan Franković s trofejom

Rukometaši Sesveta osvojili su naslov prvaka u završnici U-17 državnog prvenstva, u finalu odigranom u Poreču pobijedili (27:23) su Zagreb.

U utakmici za 15. mjesto Zamet je pobijedi (23:20) Ribolu Kaštela, u utakmici za 13. mjesto Mornar Dramalj – Crikvenica bila je bolja (25:19) od Varaždina 1930.

Mladići Kozale ostvarili su najbolji plasman od regionalnih klubova, zauzeli su 11. mjesto pobjedom (28:22) protiv Zadra 1954.

Posebno se istaknuo Alan Franković, mladi rukometaš Kozale najbolji je strijelac završnice državnog prvenstva s 50 pogodaka.