PRVA LIGA RUKOMETAŠA

KTC uvjerljivo slavio kod Kozale

Subota, 08. veljače 2014. 22:38 Napisao/la  Nenad Daskijević

Utakmica 14. kola: Kozala - KTC 24:32 (11:15). Riječani su izdržali prvih sedam minuta

Prva liga rukometaša, 14. kolo

KOZALA – KTC 24:32 (11:15)

Dvorana Dinko Lukarić. Gledatelja: 150. Suci: Dragočajac i Kostecki.

KOZALA: Čaćan, Zidarić 1, Vukelić 5, Sertić 3, Blažević 1, Briški 2, Vladika 1, Jeličić, Deak 3, Sorić, A.Tomić 4, F.Tomić 2, Buneta, Kalač , Amančić, Jaganjac 2

KTC: Pavelić, Nemčić,N. Predojević 5, Zorko,Babić 6, R.Predojević 3, Kemenović 1, Šarić 2, Jelenić 5, Bošković, Lovrenčić, Pećina 10, Bogdan

Sedmerci: Kozala 3 (5), KTC 3 (4). Isključenja: Kozala 4, KTC 8 minuta.

KTC je nanio vrlo uvjerljiv poraz rukometašima Kozale koji je na kraju susreta iznosio samo osam razlike, zahvaljujući vrlo opuštenoj igri u zadnjih 15 minuta susreta. Do sedme minute Kozala se nekako držala, pa čak i imala vodstvo 5:3, ali je u narednih desetak minuta iskusni Josip Pećina, uz pomoć Nevena Predojevića, preuzeo stvar u svoje ruke i odveo svoju momčad na tri razlike rezultatom 9:12.

Već tada se vidjelo da su gosti prejaka momčad i da će mladići Kozale teško parirati mnogo uigranijoj momčadi koja je ove sezone lider prvenstva. Poluvrijeme završava 11:15, a odmah na početku drugog dijela KTC radi seriju 6:1 i susret je riješen. U 39. minuti rezultat je visokih 14:24, Kozalčani mnogo griješe, a gosti odrađuju rutinirano susret do kraja. U visokoj pobjedi gostiju prednjačili su Josip Pećina s 10 i Nikola Babić sa šest golova , a kod domaćina najraspoloženiji je bio Davor Vukelić sa pet pogodaka.