Subota, 14. prosinca 2013. 21:12 Napisao/la  N. D.

Utakmica 11. kola: Prelog - Matulji 37:30 (17:12)

PRELOG - MATULJI 37:30 (17:12)

Dvorana O.Š. Prelog. Gledatelja: 250 Suci: Kufar i Prelčec.

PRELOG: Žeželj, B.Belić 2, Matić 2, Bergovec 5, Najman, Z.Martinčević, Lončarić, Bratković, Horvatić 3, Logožar, Krajner 4, Malek 2, N. Martinčević 5, Halić, Janušić 7, M. Belić 7

MATULJI: Brajnović, Car, P. Jelušić 7, Daskijević, M.Jelušić 2, Dobrinić, Mudrić 1, Sladić 3, Feranda, Ratkajec 1, Bilobrk, Filipović 8, A. Jelušić 8, Milih

Sedmerci: Prelog 3 (3), Matulji 1 (1). Isključenja: Prelog 10, Matulji 2 minute.

Rukometaši Matulja na gostovanju u Prelogu doživjeli su novi poraz. Utakmica je bila izjednačena u prvih desetak minuta do rezultata 6:5 za domaćine, koji nakon toga polako dižu prednost i do poluvremena imaju pet golova prednosti.

Početkom drugog dijela  Matulji rade seriju 3:0 i pokušavaju se približiti domaćinima, ali raspoloženi Janušić i M. Belić ne dozvoljavaju iznenađenje i osiguravaju svojoj momčadi dva boda.