Prva HRL: Rukometaši Kozale doživjeli težak poraz u Dugom Selu

Subota, 15. veljače 2014. 09:15 Napisao/la  SC

Utakmica 15. kola: Dugo Selo - Kozala 39:28 (26:12). Golovi su u mrežu Riječana padali kao po traci i domaćini su poluvrijeme završili sa čak 26 postignutih pogodaka

Prva HRL – 15. kolo

DUGO SELO - KOZALA 39:28 (26:12)

Gradska dvorana, Gledalaca: 150

Suci: Barić i Ružić

DUGO SELO: Duvnjak, Kljak 4, Markušić 3, Radoš 1, Jurakić 5, Mateljan 1, Martinović 4, Katavić, Severec 2, Lind 3, Ribić 6, Šukan 9, Matezović 1, Šuker, Vranjković

KOZALA: Zidarić 1, Vukelić 8, Sertić 1,Blažević 2, Glavaš 1,Briški 2, Jeličić 2, Deak 4, Sorić, A.Tomić 2, F.Tomić 1 , Kalač 4 , Amančić, Brnić

Sedmerci: Dugo Selo 3(5) Kozala 6(7)

Isključenja:Dugo Selo 6 min Kozala 10 minuta

Rukometaši Kozale doživjeli su još jedan težak poraz. Premda su otputovali u Dugo Selo u nadi da bi mogli pružiti bolju igru i možda iznenaditi domaćine, odigrali su sasvim suprotno, te su dozvolili protivniku da susret riješi već nakon prvih 10-tak minuta.

U početnoj fazi susreta igralo se u egalu, ali nakon toga Dugo Selo dodaje gas i serijom 7:1 praktički rješava susret. Golovi su u mrežu Riječana padali kao po traci i domaćini su poluvrijeme završili sa čak 26 postignutih pogodaka.

U redovima Kozale jedini za pohvalu je bio Davor Vukelić sa 8 pogodaka.