Nedjelja, 08. prosinca 2013. 10:46 Napisao/la  SC

Utakmica 11. kola: Dugo Selo - Crikvenica 27:24 (13:12)

DUGO SELO - CRIKVENICA 27:24 (13:12)

Grdska dvorana Gledatelja: 100 Knežević i Tunuković (Vrpolje).

DUGO SELO: Duvnjak, I. Radoš, T. Radoš,Ilić, Vilušić, Kaleb, Jurakić 2, Markušić 4, Cukan 1, Severec 1, Lind 11 (7), Ribić 1, Fernetić 1, Šuker 1, Kljak 5.

CRIKVENICA: Begić, Šunjić, Hrvatin 6 (1), Erstić 5, Svetić, Derossi 4, Rukavina 1, Stojanović 4, Grozdek 3, Karačić, Stanić, Mazzarolli 1, Saršon, Lolić.

Sedmerci: Dugo Selo 8, Crikvenica 18 minuta. Sedmerci: Dugo Selo 13 (9), Crikvenica 1 (1).

Rukometaši Crikvenice doživjeli su novi gostujući poraz, ovoga puta uspješnije je bilo Dugo Selo. Kirci su imali puno zamjerki na suđenje što se djelomice očituje u broju sedmeraca za domaćina i isključenja na strani gostiju.

Gosti su bili lišeni usluga Davora Šunjića koji je zbog ozljede susret odgledao s klupe. Crikvenica je u 47. minuti zaostajala samo jedan gol (21:22), ali nije bilo mogućnosti za preokret.