Pripremna utakmica: Rukometaši Kozale na domaćem parketu pobijedili Karlovac

Četvrtak, 07. veljače 2019. 13:00 Napisao/la  SC

Kozala - Karlovac 30:29 (13:15). U drugom dijelu Kozala okrenula rezultat ponajprije zahvaljujući Pešićevim obranama i pogocima Islamovića i Leona Ljevara

Dino Islamović (Kozala)

Rukometaši Kozale odigrali su još jedan pripremni susret pred nastavak natjecanja u Prva HRL, pobijedili su Karlovac na svom terenu rezultatom 30:29.

Trener Darko Dunato od prve minute naredio je svojim igračima puni angažman kao da se radi o utakmici za bodove.

Iako je prvo poluvrijeme pripalo gostima koji i bolje stoje na ljestvici Prve lige, u drugi dio ekipa Kozale ulazi kudikamo organiziranije te okreće rezultat na semaforu u svoju korist ponajprije zahvaljujući raspoloženom vrataru Dariu Pešiću i strijelcima Dini Islamoviću te Leonu Ljevaru.

Zadržao je riječki prvoligaš prednost do kraja susreta i slavio protiv sportskih prijatelja iz Karlovca.

Kozala u petak gostuje u Buzetu gdje će odigrati svojevrsnu "generalku" prije početka druge polusezone u kojoj ih odmah na startu očekuje domaća utakmica protiv vodeće ekipe lige, Dubrovnika.

KOZALA: Schlagenhauf 1, Islamović 11, Žepina 2, Ćaćan, Maljavac 2, Braut, Borković, L. Ljevar 8, F. Ljevar 3, Štucan, Milih 1, Črnko, Vukičević, Loparac, Pešić, Anić 1

KARLOVAC: Radočaj, Glumac, Bačić 4, Begić 4, Janjanin, Šepac, Horvat 1, Čelić, Šolić 3, Sudarić 5, Frketić 2, Crnković 6, Šnajder 4

Pripremna utakmica: Kozala - Karlovac 30:29 (13:15)