Prijateljska utakmica: Rukometaši Kozale nadigrali Matulje, Crnić i Filipović postigli po 6 pogodaka

Četvrtak, 12. rujna 2013. 12:20 Napisao/la  Nenad Daskijević

Prijateljska utakmica: Kozala - Matulji 30:23. Kozala je stalno vodila, jedina dva izjednačenja bila su u 15. minuti 9:9 i u 17. minuti 10:10.

Prijateljska rukometna utakmica

KOZALA – MATULJI  30:23 (19:16)

Rukometaši Kozale i Matulja odigrali su pripremnu utakmicu za nadolazeću sezonu. Susret su obilježila dva različita poluvremena, gdje je u prvom postignuto puno više pogodaka sa obje strane.

Rukometaši Kozale bili su rastrčaniji i cijeli susret su vodili. Jedina dva izjednačenja bila su u 15. minuti 9:9 i u 17. minuti 10:10.

Drugo poluvrijeme igrale su se puno jače obrane tako da u periodu od 31. do 44. minute nije postignut niti jedan pogodak.

Treneri obiju momčadi koristili su sve igrače i najbolji strijelci bila su desna krila, kod Kozale Crnić sa 6 pogodaka, a kod Matulja Filipović također sa 6 pogodaka.

KOZALA: Čačan, Vukelić 4, Vladika, Jeličić 4, Sorić, Kalač 4, Tomić 1, Deak, Amančić, Buneta 5, Dunato 4, Briški 1, Sertić 1, Zidarić, Crnić 6

MATULJI: Brajnović, Briški 2, P. Jelušić 5, M. Jelušić 5, Mudrić, Sladić 4, Feranda, Car, Daskijević, Milih, Kapetanović, Ratkajec 1, Čuturić, Filipović 6, Šuljić

Obje momčadi nastavljaju sa pripremni susretima , tako da Kozala u subotu igra trokut turnir u Labinu sa domaćim Mladim rudarom i Crikvenicom, a Matulji u Rijeci igraju sa novim drugoligašem Pećinama.