1. HRL: Kozala poražena od Trogira, Senj pobijedio u lokalnom derbiju u Crikvenici

Nedjelja, 22. studenog 2020. 23:25 Napisao/la  SC

Nakon odličnih dvadeset minuta izgubili smo fokus i više nije bilo mogućnosti vratiti se u utakmicu protiv ovakvog protivnika, kaže trener Kozale Tadej Široka

Rukometaši Kozale doživjeli su uvjerljiv poraz (30:38) od Trogira, koji je u dvorani Dinko Lukarić opravdao ulogu favorita u prvenstvu.

- Nažalost, izgubili smo i primili smo previše golova. To je ono što mi malo smeta, jer ovakva super kvalitetna ekipa kakva je Trogir kazni svaku najmanju dekoncentraciju, a mi smo nakon odličnih dvadeset minuta izgubili fokus i više nije bilo mogućnosti vratiti se u utakmicu protiv ovakvog protivnika. Želja je bila prisutna, ali imam dojam da smo malo izgorjeli i da smo platili danak neiskustvu, kaže trener Tadej Široka nakon prve utakmice na klupi Kozale.

Kozala se u drugom dijelu nije uspjela približiti na manje od šest pogodaka zaostatka.

Rukometaši Senja ostvarili su pobjedu (31:25) u Crikvenici tijekom utakmice koja je imala tenzija do završnice.

Senj je održavao minimalnu prednost do 48. minute (20:22), kada su rukometaši Mornar-Crikvenice zadnji put došli na dva pogotka razlike.

Uslijedila je serija 3:0 gostiju, pogocima Sukurice, Barbića i Cvjetkovića stekli su Senjani nedostižnu prednost i mirno utakmicu priveli kraju.