Subota, 13. studenog 2021. 21:35 Napisao/la  SC

Prva HRL - 7. kolo

RUDAR ADRIA OIL - KOZALA 29:28 (14:13)

SC Franko Mileta. Suci: Matija Brodić (Zagreb), Matija Hodžić (Zagreb)

Rukometaši Kozale doživjeli su poraz u završnici uzbudljive utakmice u Labinu, domaćini su pobijedili Lazarovim pogotkom u posljednjim trenucima utakmice.

Uspjeli su riječki rukometaši u zadnjim minutama dostići dva pogotka prednosti Rudara u 57. minuti (28:26), ali su na kraju ipak posustali.

SENJ - GOSPIĆ 27:25 (12:10)

ŠSD Robert Barbić - Beli.

Suci: Josip Cepanec (Turčin), Dalibor Dragočajac (Novska)

Senjani su pobijedili u ličkom derbiju zahvaljujući nešto mirnijoj igri na kraju utakmice.

Gospićani su u 53. minuti prvi put u drugom dijelu usjeli izjednačiti (21:21), počela je neizvjesna završnica u kojoj je raspoloženi Dželalija držao goste u utakmici.

Nije mogao sam, uspjeli su Senjani privesti utakmicu uspješnom kraju.

BM 07 - MORNAR DRAMALJ-CRIKVENICA 28:17 (13:8)

Dvorana Gripe. Gledatelja 30

Suci: Dražen Anušić (Primorski Dolac), Dubravko Vukovac (Split)

Nakon dvadesetak početnih minuta utakmica je postala jednosmjerna, Crikveničani nisu mogli parirati domaćinu.

Matija Car debitirao je u prvenstvu nakon višemjesečne stanke.