1. HRL: Rukometaši Senja pobijedili momčad Rudana, gosti do odmora zaostali deset pogodaka

Ponedjeljak, 28. listopada 2019. 00:15 Napisao/la  Tomislav Lončarić

Momčad trenera Mladena Prskala  približila se na samo dva gola zaostatka (28:26), ali više od toga nije išlo

Slavlje u Senju
Slavlje u Senju Foto: Facebook

Prva rukometna liga - Jug, 5. kolo

SENJ - RUDAN LABIN 33:30 (20:10)

SD Robert Barbić-Beli. Gledatelja: 300.

Suci: Goran Cupek i Robert Kožuhar (obojica Garešnica)

SENJ: Janušić, Krajcar 9, Orlić, Barbić 9 (2), Cvjetković, Rak, Kačanić 1, Nekić 2, Deželjin 2, Krmpotić 2, Ramaržija, Stanić 4, Montanari Knez, Sukurica 2, Žunić 2, Jeličić

RUDAN LABIN: Derossi 3, Pavlov 5, Brenčić, Zahtila, Gajica, Dželili, Karaula 2, juričić, Petrović, Ratkajec 14 (3), Husejnagić, Štingl, Dukić 4, Kostić 2, Hrvatin.

Isključenja: Senj 8 minuta (Cvjetković2+2, Nekić, Žunić), Rudan Labin 8 minuta (Karaula 2+2+2, Petrović)

Sedmerci: Senj 2 (2), Rudan Labin 3 (3)

Lako su se rukometaši Senja obračunali s gostima iz Labina.

Od samog starta utakmice domaći su jurnuli.

Prednost je rasla iz minute u minutu, tako da je na poluvremenu na semaforu svjetlilo velikih +10 (20:10).

U nastavku susreta domaći su spustili tempo igre, što je momčad trenera Mladena Prskala iskoristila i približila se na samo dva gola zaostatka (28:26), ali više od toga nije išlo.

U gostujućim redovima odličan Ratkajec (14 golova), kod domaćih Krajcar i Barbić po devet golova.