1. HRL: Rukometaši Mornar-Crikvenice pobijedili Solin i osvojili prva dva boda

Subota, 19. listopada 2019. 22:36 Napisao/la  SC

Utakmica 4. kola: Mornar-Crikvenica - Solin 29:25

RK Mornar-Crikvenica osvojila prve bodove u sezoni

MORNAR-CRIKVENICA: Zena, Matejčić 1, Oroši 1, Lušić, T. Čupić 5, Huljina 5 F. Daskijević, Čirjak 5, Vučetić 5, Dokoza, Domijan, L. Ćupić, Car 6, Mataija 1

SOLIN: Režić, Tukić 3, J. Smoljo 10, Boban 1, Jukić, Perak, Vrgoč 5, Bosančić, L. Smoljo 6, Tokić, Škomrlj, Radnić, Barbić, Porča

Sedmerci: Mornar-Crikvenica -,  Solin 2(2)

Isključenja:  Mornar-Crikvenica 8 minuta,  Solin 6 minuta

Rukometaši Mornar-Crikvenice u 4. kolu Prve lige jug pobjedili su na svom terenu momčad Solina rezultatom 29:25.

Osjetnu razliku u susretu domaća momčad napravila je krajem prvog i odmah na početku drugogo dijela, kada su pogotkom Ivana Vučetića Kirci poveli 12:8.

Uporni gosti nisu se predavali i sredinom drugog dijela izjednačili na 19:19, ali nakon minute odmora u 45. minuti igrači trenera Saše Ilića uspjeli su igru preokrenuti u svoju koristi i povesti 24:20.

Prednost od četiri pogotka domaći igrači zadržali su do kraja susreta u kojem su uspjeli osvojiti prve bodove u ovoj sezoni.

Najbolji strijelac kod domaćina je bio Matija Car sa šest pogotka, a goste je predvodio Jure Smoljo koji je postigao deset pogodaka.