1. HRL: Rukometaši Kozale poraženi u Splitu, momčadi Balić&Metličić dramatična završnica

Nedjelja, 28. veljače 2021. 20:09 Napisao/la  SC

Mala dvorana Gripe. Bez gledatelja.

Suci: Ante Mikelić, Petar Parađina (oba Solin).

BALIĆ&METLIČIĆ: Cvitanović, Matijaš, Kažimir, Radina 3, Luketin 2, Badžim, Vladić, Tadić, Lučin, Kozina 8, Vulić 6 (1), Dujić 4, Gajić 2, Roki 5, Sučić 2, Ivanišević.

KOZALA: Baldo 2, Braut 5, Deželjin 3, Kokan 2, Kezić 1, Dizdar 7, Tomaš 8 (5), Milih 1, Mikuličić 2, Volenik, Loparac, Potočnjak.

Isključenja: Balić&Metličić 18, Kozala 2 minute. Sedmerci: Balić&Metličić  1 (1), Kozala 7 (5).

Rukometaši Kozale poraženi su na gostovanju u Splitu, momčad trenera Tadeja Široke bodove je ispustila u neizvjesnoj završnici.

Početkom drugog dijela Splićani su imali četiri pogotka prednosti (21:17), u 46. minuti Kozala je golom Kezića prvo izjednačila (24:24), a onda preko Brauta i povela (24:25).

No, Splićani su vratili prednost na svoju stranu i održali je do kraja utakmice.