1. HRL: Kozala u Karlovcu dobila bod i izgubila najboljega igrača

Nedjelja, 24. studenog 2019. 18:13 Napisao/la  SC

ŠSD Mladost. Gledatelja 150

Suci: Cupek i Kožuhar (Garešnica)

KARLOVAC: Radočaj, Horvat 5, Capan 9, Bajac, Janjanin 5, Bosiljevac, Barišić, Jurčević, Hreljac, Bačić 3, Hrvojević, Mrljak 3, Magdić, Frketić 2, Lemić, Glumac

KOZALA: Ćaćan, A. Dunato 6, Bartolović 2, Islamović 4, Buneta 4, Polić 3, F. Ljevar 2, Štucin, Braut 1, D. Dunato 4, Pešić, Anić, Milih, Balas, Schlagenhauf, Loparac

Rukometaši Kozale osvojili su bod na gostovanju u Karlovcu iako su u posljednjih 10 minuta ušli sa minusom od čak pet pogodaka.

Dobro prvo poluvrijeme mladića sa Kozale.

Vodila je riječka momčad i četiri pogotka prednosti ali se Karlovac brzo vratio na zaostatak od samo dva gola što je i bio zaostatak koji su ponijeli na poluvrijeme.

U drugi dio bolje starta domaćin te serijom 3:0 okreće prednost na svoju stranu.

Odmah na početku drugog poluvremena, riječkog prvoligašu se ozljedilo prvo ime ekipe, Dino Islamović te je morao napustiti igru

. Tako desetkovani, kozalčani su pali u igri što je ekipa Karlovca iskoristila i došla do prednosti 26:21.

Vjerojatno su svi tada pomislili kako će bodovi ostati u Karlovcu no ne i igrači trenera Dunata.

Luka Ćaćan na vratima Kozale je odlučio zaključati bravu, dok je Anton Dunato preuzeo vođenje igre u svoje ruke te sa nekoliko golova praktički okrenuo susret.

Poveli su gosti minutu prije kraja preko Darija Polića, ali u napetoj završnici domaćini iz sedmerca zabijaju za konačnih 27:27.

Napeta utakmica u kojoj se Kozala sigurno može više radovati tom bodu, međutim slavlje će im zasigurno poremetiti ozljeda Dine Islamovića koji će do kraja polusezone izbivati sa parketa.