1. HRL: Kozala poražena od Metković-Mehanike, druga pobjeda Mornar Dramalj-Crikvenice

Nedjelja, 07. ožujka 2021. 20:39 Napisao/la  SC
Rukometaši Mornar Dramalj-Crikvenice

Prva liga rukometaša – Jug, 14. kolo

KOZALA – METKOVIĆ-MEHANIKA 29:33 (16:14)

Dvorana Dinko Lukarić. Bez gledatelja.

KOZALA: Baldo 4, Braut 1, Islamović, Balas, Vujović, Kokan 1, Kezić 5 (1), Dizdar 8, Volenik, Tomaš 4, Milih 3, Vukičević, Deželjin 3, Potočnjak, Sertić, Loparac.

METKOVIĆ-MEHANIKA: Jurić, Medić 1, Cvitanović 3 (1), Krešić, Gnječ, Bošković 3, Marković, Kozina, Jelavić, Milas, Džono 1, Čutura 1, Marević 12, Marić 6, Bezer 6.

Isključenja: Kozala -, Metković-Mehanika 14 minuta. Sedmerci: Kozala 2 (1), Metković-Mehanika 1 (1).

Rukometaši Kozale poraženi su od Metković-Mehanike u utakmici 14. kola Prve lige – Jug.

Treći uzastopni poraz Kozalčani su doživjeli u drugom dijelu utakmice, u 33. minuti domaćini su imali četiri pogotka prednosti (20:16), gosti su odgovorili serijom od čak 7:0 (20:23) i riješili pitanje pobjednika.

MORNAR DRAMALJ-CRIKVENICA – RIBOLA KAŠTELA 25:22 (13:11)

Dvorana u Crikvenici. Bez gledatelja.

MORNAR DRAMALJ-CRIKVENICA: Viskić, mataija, Oroši, Derossi, Huljina 2, Pikec 9, Smojver 7, Jonjić, Mijić, Mozetič, Stupar 1, Turčinov, Domijan 1, Čupić 1, Matejčić, Lušić 4 (2).

RIBOLA KAŠTELA: Pepur, Džakula, Čajić, Milković, Malnar, Krokar 1, Cvjetković 5, Mihanović, Olić, Pavičić 5 (1), Kovačević 2, Vukić 3 (3), Fistonić 1, Vujičević 1, Bešker 4.

Isključenja: Mornar Dramalj-Crikvenica 4, Ribola Kaštela 4 minute. Sedmerci: Mornar Dramalj-Crikvenica 3 (2), Ribola Kaštela 8 (4).

Rukometaši Mornar Dramalj-Crikvenice ostvaril su i drugu prvenstvenu pobjedu nastavku sezone.

Nakon slavlja nad Kozalom, Kirci su na domaćem terenu svladali Ribolu Kaštela, trećeplasiranu momčad.