Subota, 12. listopada 2024. 19:33 Napisao/la  SC
Slavlje u Omišu

Prva HRL - Jug, 3. kolo

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - KOZALA 22:30

GSD Ribnjak (Omiš). Suci: Vedran Belošević (Dubrava Vrbovečka), Stjepan Peršić (Osijek)

Rukometaši Kozale osvojili su boodve u Omišu, riječki rukometaši dominirali su tijekom cijele utakmice.

Predvođeni Karlom Devčićem, koji je postigao 11 pogodaka, gosti su već na poluvremenu stekli pet pogodaka prednosti (15:10) koju su na kraju povećali.

Zapisnik pogledajte  OVDJE

SENJ - ROVINJ 43:36

ŠSD Robert Barbić Beli. Gledatelja: 200.

Suci: Juničan i Kasa (oba Sisak)

Rukometaši Senja ostvarili su uvjerljivu domaću pobjedu protiv Rovinja, u utakmici koja je riješena u drugom dijelu.

Domaćini nisu najbolje otvorili susret, u 19. minuti gosti su imali četiri pogotka prednosti (16:12), u 29. minuti Senjani su prvi put poveli (20:19).

No, sve propuste iz prvog dijela nadoknadili su u nastavku.

Prvo ime dvoboja bio je Ivo Katić sa 12 golova.