Ponižavajući poraz Senie, Ogulinke izgubile u Zaprešiću

Ponedjeljak, 20. veljače 2012. 23:45 Napisao  Milan Kosanović

Stvari su po Senjanke krenule nizbrdo od prve minute, a već nakon desetak minuta igre domaće igračice imale su visokih 6:1. Ogulinke su pak tijekom cijele utakmice lovile korak za domaćim igračicama

Gorica – Senia 30:15  (14:5)

Dvorana srednjih škola, Velika Gorica. Gledatelja: 200. Suci: Ivančić i Kamberović (obojica Zagreb).

GORICA: Krizmanić, K. Goršeta, Kovačević 4, M. Kovač 3, A. Goršeta 3, Gujić 5, Mrmić 1, Vugrinović, Kordić 4, T. Kovač 7, Tomić, Solariček 3, Horvat, Vranešić, B. Goršeta.

SENIA: Škrinjar, Pintar, Butolo 2, Ribarić 4, Rukavina 1, Hajdini, Špalj, Orlić 1, T. Tomljanović 3, S. Tomljanović, Nekić, Babić 4, Legac.

Sedmerci: Gorica 3 (3) , Senia 4 (9) . Isključenja: Gorica  6 , Senia 6 minuta .

Rukometašice Senie doživjele su težak poraz na gostovanju u Velikoj Gorici. Stvari su po Senjanke krenule nizbrdo od prve minute, a već nakon desetak minuta igre domaće igračice imale su visokih 6:1. U nastavku susreta prednost Velikogoričanki nastavila je rasti, a već početkom drugog poluvremena na semaforu je stajalo okruglih deset pogodaka razlike (17:7). Najveća prednost domaćeg sastava iznosila je čak 16 pogodaka razlike, a nemoćne Senjanke do kraja susreta uspjele su smanjiti zaostatak za samo jedan gol te upisati ponižavajući poraz.

Zaprešić – Ogulin 25:22 (12:9)

ŠC Zaprešić. Gledatelja: 50. Suci: Andabak i Hanić (obojica Zagreb).

ZAPREŠIĆ: Čovič, Landeka 6, Gojavić 4, Brdovčak 7, Benko 2, Šurlan, Matušek, Biočić, Čorić 2, Družinec 1, Zver 1, Rončević 3.

OGULIN: Matovina 2, N. Brozović 9, V. Stipetić 1, I. Gračanin 4, L. Stipetić 2, J. Brozović, Pribanić, M. Gračanin, Vukelić, Ceranić, Salopek, Cetinjanin 3.

Sedmerci: Zaprešić 3 (6) , Ogulin 2 (6) . Isključenja: Zaprešić 12 , Ogulin 16 minuta .

Rukometašice Ogulina poražene su na gostovanju u Zaprešiću od istoimenog domaćina. Ogulinke su tijekom cijele utakmice lovile korak za domaćim igračicama, početkom drugog poluvremena došle su i do minimalnog zaostatka (14:13), no Zaprešićanke serijom 3:0 odlaze na, kako će se kasnije pokazati nedostižnih četiri pogotka razlike. U nastavku utakmice domaće igračice imale su i pet pogodaka razlike (22:17), a Ogulinkama nije preostalo ništa drugo već da do kraja utakmice smanje zaostatak za domaćinom, što su i učinile. Najefikasnija u redovima Ogulina bila je Nikolina Brozović s devet postignutih pogodaka.