Nedjelja, 15. prosinca 2013. 18:35 Napisao/la  Stjepan Lončarić

Utakmica 11. kola: Murvica - Sloga 20:17 (9:10).

Gradska sportska dvorana. Gledatelja: 130. Suci: Kasunić - Nikolovski (Karlovac).

MURVICA: Rebić-Račić (14+1), Kutija 6 (4), Nježić, Hodžić 2, Smoljan,  Filipović 3, Karačić 2, Mandekić, Tomić, Martulaš, Grozdek, Jovanović, Poslek, Uremović 1, Zorić 6, Visković.

SLOGA: Petković (23+2), Bolfek, Mataušić 2, Stilinović 1, Gujić 1, K. Lenard, Vlašić 1, Šeketa 1, I. Lenard 3, Krpina 4, Matijašćić 4.

Sedmerci: Murvica 6 (4), Sloga 1 (0). Isključenja: Murvica 2, Sloga 10 minuta.

Nakon 12 minuta utakmice, koja se igrala u nedjelju, gošće iz Sv. Nedjelje su povele 0:5. Sve je ukazivalo na rezultatski slom, jer je do toga trenutka najzaposlenija igračica utakmice, sjajna vratarka Iva Petković sakupila već sedam uspješnih, teških obrana.  Mirisalo je na stari šlager „Tužna je nedjelja“. Ipak u 13. minuti stiže gol Andreje Karaćić, a domaća obrana, nakon vodstva gošći 3:8 prelazi na zonu 5-1, što počinje predstavljati veliki problem za protok lopte fizički snažnijih, ali i statičnijih gošći.

Do odmora Murvica stiže do minimalnog zaostatka 9:10. I domaća vratrka Rebić-Račić ima svoju standardno uspješnu večer, čemu je dodala četiri snajperski precizno bačenih kontri za Irmu Zorić. Prvih desetak minuta nastavka golovi su rijetkost, nema realizacije s crte, krila, a čvrsto stisnuta gostujuća zona je neprobojna. I ono što je prošlo, postajalo je plijen vratarke Petković. Vrijedne golove za prvo rezultatsko odvajanje u korist domaćih igračica donosi mlada Petra Filipović, s tri gola iz prolaza kroz gustu obranu Sloge. Posljednji, dvadeseti pogodak Murvice u realizaciji raspoložene Maje Kutije u 58. minuti, označio je kraj nadanja vrlo dobrih gošći.