Brajnović osigurao pobjedu Matulja protiv Croatia osiguranja

Ponedjeljak, 12. ožujka 2012. 13:25 Napisao  Milan Kosanović

Igrači trenera Gorana Stašeka dugo su lomili otpor mladih Zagrebaša koji su u prvih trideset minuta bili bolja momčad na terenu

Matulji 2001 – Croatia osiguranje II         31:24 (13:13)

Utakmica 15.kola 2.HRL – zapad žene. Dvorana 3.maj, Kantrida. Gledatelja: 100. Suci: Matić (Kostrena) i Orešković (Senj).

MATULJI 2001: Brajnović, Vukas 1, P. Jelušić 7, M. Jelušić 1, Valković 7, Mudrić 4, Sladić 4, Z. Jelušić, Maraž, Stošić, A. Jelušić 4, Feranda 2, Ratkajec, Kranjac, Vukelić 1.

CROATIA OSIGURANJE II: Ivić, Radošević, Vučko, Totić 1, Ćosić 1, Čuić 3, Grgić 7, Pavlović 1, Ćavar, Mihić 8, Šimac 2, Filetić, Colo 1, Krezo.

Sedmerci: Matulji 2 (3) , Croatia osiguranje 3 (4) . Isključenja: Matulji 8, Croatia osiguranje 8 minuta.

Rukometaši Matulja na domaćem su terenu stigli do nove vrijedne pobjede. Igrači trenera Gorana Stašeka dugo su lomili otpor mladih Zagrebaša koji su u prvih trideset minuta bili bolja momčad na terenu. Minutu i pol prije kraja prvog poluvremena na semaforu je stajalo 11:13, trener Croatia osiguranja Boris Dvoršek pozvao je minutu odmora koja je izgleda puno bolje došla Matuljcima koji do poluvremena vraćaju utakmicu na početak 13:13. Mlađahni gosti korak za liderom lige uspjeli su držati još nekoliko minuta (15:15), no tada je iskusni vratar Davor Brajnović navukao rolete preko domaćeg gola, a Petar i Antonio Jelušić te Raul Valković pobrinuli su se za golove pa Matuljci serijom 5:0 praktički rješavaju pitanje pobjednika. Nastavak utakmice donio je lošu i nepovezanu igru Zagrebaša s mnoštvom tehničkih grešaka što domaći sastav koristi te dolazi do uvjerljive pobjede. Na kraju utakmice ostaje dojam da su gosti igrali koliko su im igrači trenera Stašeka dopustili.