2. HRL: Nova pobjeda Trešnjevke, Opatijke posustale u završnici utakmice

Subota, 30. siječnja 2021. 17:35 Napisao/la  SC
Rukometašice Liburnija Opatije Foto: Facebook/RK Liburnija Opatija

Kutija šibica. Bez gledatelja.

Suci: Bedanjec (Velika Gorica), Ivančić (Zagreb).

TREŠNJEVKA: Hajduk, Lesac, Smiljanić 5, Miholić, Žderić 1, Perenčević 1, Lopac-Škrinjar, Mihalina 3, Stanić 5, Laco 1, Anđelić 2, Vučković 2, Kapetanović 1, Krajpl 5, Andrijanić, Dujmić.

OPATIJA: Gerovac, Mihočka 1, Fućak, Hunčak 4, Kovačević, Vlahović, Stakorić 3, Perić, Mihalić 6, Tipura 2, Zdrinščak 3, Markov, Budimir 3, Sabalić.

Rukometašice Opatije poražene su od Trešnjevke u zaostaloj utakmici 8. kola Druge lige – Zapad.

Iako su domaće djevojke dominirale od početka utakmice, Opatijke su uspjele utakmicu uvesti u neizvjesnu završnicu, golom Luane Zdrinščak u 45. minuti gošće su čak i povele (18:19).

Domaće djevojke uspjele su vratiti prednost na svoju stranu, u narednim minutama praktički se igralo gol za gol, devet minuta prije kraja utakmice golom Eme Mihalić Opatijke su još bile u minimalnom zaostatku (21:20), a onda su se domaće djevojke odvojile i riješile pitanje pobjednika.