2. liga rukometašica: Murvica novom pobjedom stigla na četvrto mjesto

Četvrtak, 05. prosinca 2013. 17:22 Napisao/la  SC

Utakmica 10. kola: Arena - Murvica 18:20 (9:9)

ARENA: Kocijančić, Šabić, Šekuljica 1, L. Vukić 3, Raspudić 2, Gaborović 2, Rodić, D. Vukić 1, Maras, Buršić 1, Erceg, Banović, Nikolić 6, Rodić 2 (2), Ćivljak, Rabar.

MURVICA: Rebić-Račić, Kutija 3 (1), Nježić, Hodžić 5, Smoljan 1, Filipović, Karačić 1, Vergić, Mandekić, Martulaš, Grozdek, Jovanović, Uremović 7, Zorić 3, Visković.

Sedmerci: Arena 5 (2), Murvica 1 (1).

Isključenja: Arena 4 minute, Murvica 4.

Prvo gostovanje Murvice u Puli, u ranije odigranoj utakmici 10. kola, obilježeno je novom pobjedom debitantica u ligi. U susretu dvije ekipe, koje su na tablici bile izjednačene, Murvica je pobjedom stigla na visoko četvrto mjesto. Odličnom igrom u obrani dirigirala je nesavladiva vratarka Rebić, koja ove jeseni brani u životnoj formi.

Krenule su gošće sa vodstvom 0:3, ali su igračice Arene uspjele preokrenuti rezultat u svoju korist - 7:6. Do posljednjih desetak minuta utakmice rezultat je osam puta bio izjednačen. Murvica igra samouvjereno i odlučno sa namjerom, da nastavi niz odličnih rezultata i pobjeda, ali i igračice trenera Nedeljka Lalića u Puli rijetko gube.

U posljednje dvije minute utakmice Arena uspijeva izjednačiti na 18:18. Završnica je ipak u znaku igračica Zvonimira Kutije, koje preko Zorićke i Hodžićke postižu dva gola, vrijedna sjajne pobjede. Kod gošći ponovno mnogo istaknutih mladih igračica, a efikasnošću su prednjačile Uremović, Zorić, Hodžić i Kutija.