Subota, 17. ožujka 2018. 23:14 Napisao/la  SC

Utakmica 14. kola: Trsat - Dubovac-Gaza 26:27

TRSAT: Daskijević, Kavran 5, Ljevar 6, Samardžić, Ujević 1, Abramović, Polić 7, Islamović 3, Zvonarek 1, Sušanj, Čunko, Maljavac 3, Pavletić

DUBOVAC-GAZA: Holjevac, Luketić 6, M. Belavić 4, Blašković 1, Marić, I. Belavić, Boljkovac, Grijak, Čavlović 5, Benčan, Gvozdanović 9, Šagovac, Mandić 2, Horvat, Vukošić

Sedmerci:  Trsat 4(3),  Dubovac-Gaza 4(3)

Isključenja: Trsat 8 minuta,  Dubovac-Gaza 14 minuta

Rukometaši Trsata u 14. kolu Druge lige zapad poraženi su na svom terenu od momčadi Dubovac-Gaza rezultatom 26:27.

Kriza rezultata Trsata produbljuje se novim porazom koji je u potpunosti zaslužen.

Neshvatljivo je što su rukometaši Trsata propustili u već dobivenom susretu.

U 45. minuti Leon Ljevar je posdigao pogodak za najveće vodstvo 22:16 i sve je mirisalo na uvjerljivu pobjedu domaćina.

Međutim, tako nisu razmišljali gosti koji su se u 55. minuti vratili u susret i poveli 25:24, a sigurnim pogotkom Zlatka Gvozdanovića iz sedmerca u zadnjoj sekundi susreta uspjeli uzeti oba boda.

Trsatu nije pomogla niti sjajna predstava vratara Frana Daskijevića, koji je sakupio 17 obrana u toku susreta, kao niti sigurna realizacija Leona Ljevara i Daria Polića  koji su predvodili listu strijelaca.