Vaterpolisti kostrenog Jadrana svladali KPK i postali prvaci Druge lige!

Subota, 01. rujna 2012. 22:18 Napisao/la  M. B.

Finale Druge lige: KPK - Jadran Kostrena 6:8

KPK - Jadran 6:8

Finale Druge lige vaterpolista: KPK - Jadran 6:8 (1:2, 3:1, 1:2, 1:3). Gledatelja: 300. Suci: Radičević i Bošković.

KPK: Jelovina, A. Radovanović, F. Radovnović 2, Granica, Fabris, Antunović, Stanković, Marinić-Kragić 2, Tomić, Šošić, Matutinović 2, Botica.

JADRAN: Gudić 2, D. Vizentin 1, Cerniar 2, Calderara 1, Cuomo 1, Krizman 1, Krolo, Dragičević, Lenac, Frajman, Damjanović, Cerniar, F. Vizentin, Čubranić.

Vaterpolisti Jadrana iz Kostrene prvaci su Druge lige! Kostrenjani su u subotu navečer slavili na gostovanju kod KPK-a 8:6 uzvrativši tako korčulanskom sastvu za lanjski poraz u finalu. Bio je to ogled najbolje momčadi sjevera i juga. Bolje su otvorili Kostrenjani i prvu četvrtinu dobili 2:1. Na poluvrijeme se otišlo s prednošću domaćina 4:3, a neizvjesnot je potrajala do 6:6 kada su gosti u posljednjoj četvrtini uspjeli doći do pobjede.

Odličnu nastup imao je vratar Jadrana Toni Krolo, kojem su se dobrim izvedbama pridružili i ostali igrači Jadrana.