PH u ragbiju: Rijeka osvojila treći turnir i zauzela drugo mjesto uoči završnog turnira

Ponedjeljak, 27. ožujka 2017. 21:24 Napisao/la  SC

Finale: RC Rijeka - Novi Zagreb Rugby 14:0 (14:0), prekid. Na finalnom turniru Rijeka igra protiv Novog Zagreba za prvo mjesto

Riječki ragbijaši pobjednici su III. turnira 2. lige Prvenstva Hrvatska, koji se održao na pomoćnom igralištu stadiona Kantride.

Rezultati,
polufinale:
Rugby Club Rijeka - Ragbi Šibenik 31:12 (12:0)
Novi Zagreb Rugby - Rugby Lokomotiva Zagreb 45:5 (26:0)

utakmica za 3. mjesto:
Ragbi Šibenik - Rugby Lokomotiva Zagreb 64:24 (38:7)

Finale:
Rugby Club Rijeka - Novi Zagreb Rugby 14:0 (14:0), prekid

{jb_blackbox-right}RC Rijeka: Raić, Mišan, I. Juraga, Matić, Čulina, Magdić, Režan, M. Juraga, Ivković, S. Haliti, Pintur, Rossa, Marinović, Batinjan, E. Haliti, Krmek{/jb_blackbox-right}

Osvajanjem turnira Riječni su  ostvarili najave, uspjeli su prestići Ragbi Šibenik i osvojiti drugo mjesto nakon tri kvalifikacijska turnira.

Za tri tjedna igra se finalni turnir na kojem Rijeka igra protiv Novog Zagreba za prvo mjesto u ovogodišnjoj drugoj ligi, dok Šibenik i Lokomotiva igraju za 3. mjesto.