Grand Prix: Snježana Pejčić u Kuvajtu osvojila drugu zlatnu medalju

Petak, 30. siječnja 2015. 16:22 Napisao/la  SC

Riječka strijelkinja drugo zlato na Grand Prixu osvojila je u malokalibarskoj pušci u gađanju ležećim stavom na 50 metara s rezultaotm 624.4 kruga

Snježana Pejčić nastavila je sa sjajnim nastupima na Grand Prixu u Kuvajtu osvojivši prvo mjesto u malokalibarskoj pušci u gađanju ležećim stavom na 50 metara. Riječka strijelkinja slavila je s rezultatom 624.4 kruga ispred Norvežanke Siwanite Dramstad (622.8) i Srpkinje Andree Aršović (621 krug). Pejčić je po serijama ostvarila rezultate: 105.2, 103.3, 104.7, 103.8, 103.0, 104.4.

Riječka strijelkinja nastavila je tako sa sjajnim nastupima na Grand Prixu. Naime, Pejčić je u Kuvajtu  već slavila u natjecanju malokalibarskom puškom, disciplina trostav. Pejčić je odlično odradila finale gdje je pogodila 462,8 krugova i uzela prvo mjesto.

Zapažen nastup Pejčić je imala i u zračnoj pušci (10 metara) u kojoj je izborila finale i na kraju osvojila četvrto  mjesto.