3. HVL: Lošinjani najprije svladali Crikvenicu, a onda uz janjetinu proslavili naslov prvaka

Ponedjeljak, 31. kolovoza 2015. 00:26 Napisao/la  Bojan Purić

Utakmica 10. kola: Lošinj - Crikvenica 23:5 (7:0, 6:0, 6:3, 4:2). Najraspoloženiji strijelci bili su Ivan Gledec i Tino Titlić sa po pet pogodaka

Utakmica Treće hrvatske vaterpolske lige - skupina Rijeka, 10. kolo:

LOŠINJ - CRIKVENICA 23:5 (7:0, 6:0, 6:3, 4:2)

Plivalište Čikat. Gledatelja: 100.

Sudac: Košara (Rovinj).

LOŠINJ: Latin, Čorak 1, Žgur 1, Antoninić 2, Titlić 5, Tomich 1, Doma. Jureša 1, Šeperović 2 (1), M. Marković 2, Tomše 1, Ivković, Tićak 2, Lozančić, Gledec 5.

CRIKVENICA: Jelenović, Šeša, Blašković 1, Karlović, Cvetković, Gržičić 2, Dunđerović, Milić 1, Bačić 1.

Više nego uvjerljivom pobjedom u posljednjem kolu, vaterpolisti Lošinja osvojili su naslov prvaka sjevernojadranske skupine Treće hrvatske lige.

Već od prvih minuta u bazenu postalo je sasvim jasno u kakvom će tonu proteći ova utakmica. Na poluvremenu je Lošinj imao ogromnih trinaest pogodaka razlike pa je sve do kraja bila samo "tehnika".

Najraspoloženiji strijelci bili su Ivan Gledec i Tino Titlić s po pet pogodaka, pa se nije osjetio izostanak Domenica Jureše (ovoga je puta bio samo u ulozi trenera, nakon isključenja u prošlom kolu) i Igora Hinića.

Kada je iscurilo vrijeme posljednje četvrtine igre, igrači su proslavili uz pjenušac, donesen je i janjac na ražnju - velika fešta u Čikatu.

U predigri su kadeti Lošinja nadigrali "Crikvenicu" 21:2, čime su ljetno prvenstvo završili na drugom mjestu.