1.B liga vaterpolista: Kostrenski Jadran poražen u Makarskoj, druga četvrtina kobna

Subota, 28. veljače 2015. 21:57 Napisao/la  SC

Susret 6. kola: Galeb MR - Jadran 15:10 (1:2, 6:1, 2:1, 6:6)

1.B liga vaterpolista - 6. kolo

GALEB MAKARSKA - JADRAN KOSTRENA 15:10 (1:2, 6:1, 2:1, 6:6)

Bazen u Makarskoj. Gledatelja 100.

Suci: Robert Tiozzo i Krešimir Milinović. Delegat: Ljubomir Gojkov (svi Split)

GALEB MR: Matić, Lalić 2, Antunović 4, Kuzmanić 2, Krnić 1, Ivandić 1, Čuljak, Borić, Rašić 1, Milosavić 1, Popović, Lalić 3, Stapić, Crnčević

JADRAN: Krolo, Klapan, Dragičević, Kaluđerović 1, Brala 2, Damjanović 1, Cerniar 1, Popović, Višnić, Maček, Gudić 4 (1), Cuomo 1

Igrač više: Galeb MR 4 (3) Jadran 4 (2)

Peterci: Galeb MR 0 (0) Jadran 1 (1)

Vaterpolisti kostrenskog Jadrana poraženi su u šestom kolu 1.B lige na gostovanju u Makarskoj rezultatom 15:10. Iako su na prvi predah otišli s minimalnim vodstvom golovima Gudića i Cerniara, do poluvremena su izabranici Kristijana Šunjića zabili još tek jedan gol, a primili čak sedam. Golom Damjanović u desetoj minuti bilo je 2:3, Galeb se na poluvremenu našao s vodstvom od 7:3. Do kraja susreta viđena je kanonada u posljednjoj četvrtini koja je sadržavala čak dvanaest pogodaka.

Mario Gudić bio je najefikasniji u redovima Kostrenjana s četiri pogotka, isti je učinak kod domaćina imao Ivo Antunović.