1-B liga vaterpolista: Jadran na kraju morao spašavati bod u utakmici protiv Delfina

Nedjelja, 05. ožujka 2017. 10:30 Napisao/la  SC

Utakmica 7. kola: Jadran Kostrena - Delfin Rovinj 10:10 (3:1, 3:2, 2:3, 2:4). Predvođena iskusnim Baraćem i Burburanom rovinjska momčad stigla  prednost domaćina

1-B  vaterpolska liga - 7. kolo

JADRAN KOSTRENA -  DELFIN ROVINJ 10:10 (3:1, 3:2, 2:3, 2:4)

Bazeni Kantrida. Suci: Milković, Beltrame

JADRAN KOSTRENA:  Krolo, Štokić 1, Dragičević, Augustin 1, Brala 2, Damjanović 1, Vizentin, Frajman 1, Šehić, Popović 1, Brvić, Šarić, Šutanovac, Cuomo 3

DELFIN ROVINJ: Božić, Radetić, Kovačević, Komšić, Burburan 3, Brajnović, Car 2, Stupin 1, Saftić 2, Barać 1, Sušanj, Hraste, Komadina, Poropat 1

Vaterpolisti Jadrana nisu uspjeli sačuvati dva pogotka prednosti u posljednjoj četvrtini.

Gosti iz Rovinja uspjeli su preokrenuti rezultat pogocima Burburana (2), Cara i Saftića, dvije minute prije kraja poveli su 10:9.

Bilo je to prvo i posljednje vodstvo gostiju.

Kostrenjani su pogotkom Augustina uspjeli izjednačiti minutu i pol prije kraja utakmice.

Drugi dio utakmice pripao je gostima, predvođena iskusnim Baraćem i Burburanom rovinjska momčad uspjela je stići, pri kraju i prestići prednost domaćina.

Jadran je bolje otvorio utakmicu, domaći su bili u vodstvu do same završnice utakmice.

Najveću prednost (6:2) Kostrenjani su stekli tri i pol minute prije kraja druge četvrtine.

Nakon toga prednost je polako počela kopniti, na kraju su Kostrenjani morali spašavati bod.