Kostrenjani pobijedili Sisciju u zadnjem napadu

Nedjelja, 29. siječnja 2017. 09:53 Napisao/la  SC

Utakmca 5. kola: Jadran Kostrena - Siscia 15:14 (4:2, 3:4, 2:6, 6:2)

1-B liga vaterpolista - 5. kolo

JADRAN KOSTRENA - SISCIA 15:4

Vaterpolisti Jadrana pobijedili (15:14) su Sisciju u uzbudljivoj završnici utakmice odigrane na Bazenima Kantrida, pogodak odluke postignuo je Marko Blažić tri sekunde prije kraja.

U zadnju četvrtinu gosti su ušli s prednošću od 4 pogotka (13:9).

Kostrenski vaterpolisti dignuli su ritam, 3:53 minute prije kraja pogocima Štokića, Frajmana i Cuoma stigli su na 12:13.

Gledec je povećao prednost Siscije na dva pogotka razlike (14:12) 1:59 minute prije kraja.

Uslijedila je silovita kostrenska završnica: Brala i Cuomo uspjeli su poravntati rezultat (14:14) na ulasku u zadnju minutu da bi pobjedu osigurao Blažić pogotkom u zadnjim sekundama.

Jadran u idućem kolu na Kantridi igra protiv momčadi Belleveua od koje je doživio poraz u 1. kolu.