Turnir Mladen Ramljak: Rijeka remizirala protiv Benfice, Abuja poražena od Kopenhagena

Četvrtak, 04. lipnja 2015. 20:32 Napisao/la  SC

Rezultati 1. kola: Rijeka - Benfica 2:2, Abuja - Kopenhagen 0:2

Nogometaši Rijeke i Abuje prvog dana Memorijala Mladen Ramljak upisali su remi i poraz.

Rijeka je odigrala neodlučeno protiv Benfice (2:2), pogotke su postigli su Budan (12) i Mrdeša (47). Rijeka je od 47. minute igrala s igračem manje nakon što je drugi žuti karton zaradio Fatić, a u posljednjim trenucima Turčin je pogodio vratnicu!

RIJEKA: Popović, Puškadija, Čanković, Cvetković, Biasiol, Lucić, Belobrajdić, Fatić, Mrdeša, Budan, Nakić. Još su igrali Pavlić, Tercolo, Šarić, Turkalj, Turčin

Abuja je odigrala dobru utakmicu protiv Kopenhagena, koji je iskoristio dvije prilike u prvom poluvremenu i tako stekao nedostižnu prednost (2:0). Izabranici Božidara Matijevića držali su visok ritam cijelo drugo poluvrijeme, ali na kraju nisu uspjeli zabiti barem počasni pogodak.