Zoran Peruško: Ovog puta je otišlo na njihovu stranu na čemu im čestitam

Ponedjeljak, 01. ožujka 2021. 10:39 Napisao/la  SC
Slavlje u Oriolovcu

Nogometaši Rudara nisu uspjeli ostvariti plasman u četvrtfinale Kupa Hrvatske, Oriolik je pobijedio (1:0) pogotkom iz kaznenog udarca u produžecima.

Kovari sigurno trebaju žaliti za 41. minutom i nesmotrenim isključenjem mladog veznjaka Davida Golića, ali i za vratnicom Ivana Macana malo prije toga.

Najbolju prigodu u drugom dijelu imali su Kovari u 73. minuti, kada je Herceg u posljednji tren zaustavio Macana.

Nisu ni domaćini bili bez prigoda, dvaput je sjajno intervenirao Bulat, a Jurićev udarac u produžecima otišao je pored gola.

- Dobra utakmica, uzbudljiva i dramatična do samog kraja. Zahvalio bih domaćina na odličnom gostoprimstvu, čestitao bi im na pobjedi. Mi smo imali par situacija koje smo možda mogli bolje realizirati, ali u konačnici ovo bi bio veliki uspjeh jednima i drugima, a ovog puta je otišlo na njihovu stranu na čemu im još jednom čestitam, kazao je trener Rudara Zoran Peruško.

Predsjednik Rudara Remzo Zalihić nije previše deprimiran:

Nema koristi od plakanja nad prolivenim mlijekom. Naše ambicije ostaju jednake, želimo izboriti kvalifikacije za Drugu HNL, rekao je Zalihić.

Za Rudar sada predstoji finalna priprema za natjecanje u Trećoj HNL Zapad, u subotu je na rasporedu utakmica na Krku od 15.30 sati.