Krk pobijedio Opatiju na gostovanju

Subota, 09. veljače 2013. 17:12 Napisao/la  SC

Opatija - Krk 1:2 (Udović 65/Brajković 22, Grbac 56)

OPATIJA - KRK 1:2

Opatija - Krk 1:2 (0:1). Igalište Opatija. Gledatelja: 100. Sudac: Stojaković (Lovran). Pomoćnici: Šabanović (Matulji) i Planinić (Opatija).

Strijelci: 0:1 M. Brajković (22'), 0:2 Grbac (56'), 1:2 Udović (65').

Crveni karton : Lazić (Opatija).

OPATIJA: Vukić, Žgomba, Udović, Erceg, Corallini, Lazić, Mance, Tokić, Šuker, A.  Matovina, Radomir. Još su igrali: G. Brajković, vlatković, J. Matovina.

KRK: Raspor, Brkljača, Plecić, Jerković, Duračak, Pranjić, Bošnjak, Brlošić, Perić, M.  Brajković, Grbac, Još su igrali: Grlj, Konjić, Augustinović, Softić, Nenadić, Maglić,  Poropat, Ilić.

Nogometaši Krka slavili su na gostovanju kod Opatije u prijateljskoj utakmici. Iako je utakmica imala prefiks prijateljska, ogledi rivala u Trećoj ligi uvijek nose određene tenzije. Tako je bilo i ovoga puta tako da je sudac Robi Stojaković morao isključiti Danijela Lazića koji se sukobio sa suparničkim igračima.

Inače, gosti su poveli preko Mate Brajkovića u 22. minuti, a na 0:2 povisio je Grbac u 56. minuti. Opatija je do kraja uspjela samo ublažiti poraz preko Udovića u 65. minuti.