TREĆA HNL - ZAPAD

Utakmica Krka i Crikvenice prekinuta u 39. minuti

Subota, 10. svibnja 2014. 19:54 Napisao/la  SC

Utakmica 27. kola: Krk - Crikvenica 6:0-prekid 39'. Utakmica je prekinuta jer su gosti na terenu ostali sa šest igrača

Treća HNL, 27. kolo

KRK - CRIKVENICA 6:0-prekid

Igralište Josip Uravić-Pepi. Gledatelja: 150. Sudac: Zoran Janković (Pula).

Strijelci: 1:0 Jović (2'), 2:0 Prpić (9'), 3:0 Bošnjak (23'), 4:0 Prpić (34'), 5:0 Maglić (36'), 6:0 Jović (38').

KRK: Tomašić, Jug, Konjić, Maglić, Bošnjak, Prpić, Tucaković, Matovina, Jović, Antić, Kurolt (od 29' Zec).

CRIKVENICA: Srok, Mazzarolli, Gašparović, Rubčić, Njegovan, Pristušek, Grbčić.

Nogometaši Krka upisali su lagana tri boda protiv Crikvenice u utakmici koja je prekinuta u 39. minuti u trenutku kada je gostujuća ekipa ostala na travnjaku sa samo šest igrača! Naime, gosti su na Krk doputovali sa samo sedam igrača što je bilo dovoljno da utakmica počne.  Razlog nedolaska nekolicine igrača iste ekipe je navodno ženidba jednog od igrača i odlazak njegovih suigrača na njegovu svadbu.

Zamolbu za odgodu, koja je stigla telefonskim putem od strane Crikvenice prije desetak dana, Krk je odbio jer bi to poremetilo kontinuitet kao i natjecanje u omladinskim kategorijama kluba. U Krku su istaknuli da smatraju da taj razlog nije opravdan, jer se i Krk našao u sličnim situacijama i nisu nikada tražili odgodu.

Krk je tako do prekida postigao šest golova, a onda se u 39. minuti ozlijedio gostujući vratar Srok i utakmica je prekinuta, jer gosti nisu imali dovoljno igrača na travnjaku.