Kup: Jadran-Poreč ostvario plasman u finale prije derbija u Crikvenici, Pazinka-Pazin ispala

Utorak, 10. svibnja 2022. 20:58 Napisao/la  SC

Momčad Elvisa Brajkovića ostala je u 70. minuti bez isključenog Rudele, što su gosti iskoristili i izjednačili

Porečani proslavili ulazak u finale

Nogometaši Jadran-Poreča uoči derbija u Crikvenici ostvarili su plasman u finale županijskog kupa nakon boljega izvođenja jedanaesteraca protiv Uljanika.

Porečani u Crikvenici u subotu igraju utakmicu u kojoj u slučaju pobjede mogu pratkično riješiti pitanje prvaka.

U 90. minuti isključeni su trener Uljanika Saša Kolić i predstavnik istoga kluba Vedran Stošić, obojica su vrijeđali suce.

Pazinka-Pazin ispala je u polufinalu od niželigaša Funtane.

Momčad Elvisa Brajkovića ostala je u 70. minuti bez isključenog Rudele, što su gosti iskoristili i izjednačili prije nego što su boljim izvođenjem jedanaesteraca ostvarili plasman u finale.

JADRAN POREČ – ULJANIK 6:5, nakon jedanaesteraca (1:1)

Strijelci: 1:0 Gračić (74-ag), 1:1 Prelčec (88-11m)

JADRAN POREČ: Pavlić, Šverko, Mofardin (84 Mendiković), Hmura, Lepinjica, Perković (70 Vlizlo), Sumić, Marinković (88 Užila), Abramović (77 Ivetić), Radman (70 Al Tharwan), Bernobić

ULJANIK: Kraljević, Batelić (30 Rosić), Jokić (77 Long), Prelčec, Matteoni, Johnson, Krasniqi (46 Ramadani), Žiković, Jereb, Radetić, Gračić (84 Veličković)

PAZINKA PAZIN – FUNTANA 6:7, nakon jedanaesteraca (2:2)

Strijelci: 1:0 Kovačević (16), 1:1 Prenc (47), 2:1 Tanković (53), 2:2 Prenc (79)

PAZINKA PAZIN: Denić, E. Pavat, Pinčan, Zgrablić (61 Rudela), Matika, Rabar, Tanković, Ivetac, Žgomba (55 N. Pavat), Maružin (90 Erik), Kovačević

FUNTANA: Milocani, Buršić, M. Šegon, E. Šegon, Prenc, Sardelin, Tomić (32 Dujanić), Ferenac (75 Jakeljić), Salković, A. Banić, V. Banić