Subota, 11. listopada 2014. 18:10 Napisao/la  SC

Utakmice 8. kola: Rijeka II - Dubrava 1:0, Zelina - Novigrad 0:7

Strijelci: 1:0 Vidas (89').

Žuti kartoni: Špikić, Ivančić (Rijeka), Dodić (Dubrava).

RIJEKA II: Raspor, Dangubić, Diyoke, Ivančić, Scaglia (od 46' Vidas), Ajayi (od 74' Budan), Okechukwu (od 63' Mršić), Špikić, Močinić, Collins, Batinić.

DUBRAVA: Kakša, Kolak, Janjiš, Ćibarić (od 88' Mohač), El-Saleh, Brekalo, Juranović (od 77' Mioković), Krajnović, D. Juranović (od 59' Kramarić), Dodić, Mikulić.

Nogometaši Rijeke II pobijedili su Dubravu 1:0 u teškoj izborenoj pobjedi. Trebalo je dočekati 89. minuti i Matiju Vidasa koji  je donio tri boda u trenucim kada je izgledalo da će gosti izdržati sve napade.

Zelina - Novigrad 0:7
ZELINA: Pintar, Mijoč (46 A. Babić), Klarić (68 Stipić), Kovačević, Kolar, Hrupec, I. Babić (55 Ovčar), Posavec, Raić, Jurjević, Zubčić
NOVIGRAD: Košćun, Čakarun, D. Valenta, Mileusnić, Tomašević (79 Batelić), E. Valenta, Glavaš, Vrdoljak, Ugrina, Tatar (63 Tanković), Grbac (65 Mehmedagić)
Strijelci: D. Valenta 24, Tatar 33, Grbac 49, Tomašević 50, 67, Ugrina 54, 90

Rezultati 8. kola: Dugo Selo - Samobor 3:2, Rijeka II - Dubrava 1:0, Stupnik - Maksimir 2:0, Istra 1961 II - Špansko 0:1, Vrapče - HAŠK 1:1, Dinamo II - Zagorec 6:2, Zelina - Novigrad 0:7

Gosti su imali priliku i u 30. minuti. Mikulić je ubacio, a Čibarić pucao pored gola. U 37. minuti Dangubić je pronašao Ivančića koji je pucao preko gola. Rijeka je nastavila pritiskati u nastavku, pokušaji Okechukwua i Diyokea nisu pronašli željeni cilj.

Rijeka je dobro otvorila utakmicu, ali dva pokušaja Okechukwu (4', 11') nisu pronašla željeni cilj. Gosti su se probudili u 14. minuti, ali Raspor je dvaput dobro reagirao.