Subota, 16. svibnja 2015. 23:28 Napisao/la  SC

Utakmice 27. kola: Rijeka II - Istra II 3:0, HAŠK - Novigrad 1:4

Strijelci: 1:0 Dangubić (39'), 2:0 Fl. Fumić (79'), 3:0 Mršić (90').

Žuti kartoni: Kokorović, Frančišković (Rijeka II), Mihaljević (Istra 1961 II).

RIJEKA II: Nwolokor, Rebernik, Budicin, Lučić, Bertoša, Kokorović (od 78' Fumić), Gerald (od 86' Frančišković), Mršić, Klapan, Bajić (od 66' Vidas), Dangubić.

ISTRA 1961 II: Santos, Gadžić, Makić, Marinčić, Stojčević, Omazić, Ivanović (od 72' Na), Barišić (od 65' Cvek Šekuljica), Bilić, Mihaljević, Dadić (od 37' Marić).

Nogometaši Rijeke II pobijedili su Istru 1961 II rezultatom 3:0 na igralištu u Žuknici. U 29 minuti Klapan je proigrao Dangubića, koji je nakon okreta zatresao mrežu gostiju - 1:0.

HAŠK - Novigrad 1:4 (Abramović 64/Tatar 24, 43, Ugrina 33, M. Čakarun 86)
NOVIGRAD: Košćuk, L. Čakarun, Valenta, Tomašević, Ćufta, Glavaš (46 M. Čakarun), Mijoković, Ugrina (77 Batelić), Lucente, Bjelanović (88 Tustonjić), Tatar

U nastavku su gosti prijetili do desetak minuta prije kraja, Mihaljević (54) je propustio najbolju priliku kada se našao pred riječkim vratarom. Pobjednik je odlučen u zadnjih desetak minuta. U 79. minuti Florian Fumić je postigao pogodak odmah nakon što je ušao u igru.

U 88. minuti Mršić je pogodio okvir gola da bi u 90. minuti isti igrač postigao pogodak nakon što je gostujući vratar odbio loptu.

Ostali rezultati 27. kola: Stupnik - Dugo Selo 1:1, Samobor - Vrapče 0:1, Dubrava - Trnje 1:0, Špansko - Zelina 2:3, Vrbovec - Zagorec 0:1