TREĆA HNL - ZAPAD

Rijeka II poražena, Istra 1961 II preokrenula rezultat

Ponedjeljak, 10. studenog 2014. 17:22 Napisao/la  SC

Utakmica 12. kola: Istra 1961 - Rijeka 2:1. Rijeka doživjela ukupno treći poraz čime je pala na treće mjesto

Treća liga - Zapad, 12. kolo

ISTRA 1961 - RIJEKA 2:1

SRC Uljanik-Veruda. Gledatelja: 250

Sudac: Igor Marić (Sisak)

Strijelci: 0:1 Kokorović (5), 1:1 Repić (80), 2:1 Hadžić (87)

Žuti kartoni: Škiljan (Istra 1961), Scaglia, Bertoša, Filipović (Rijeka)

Crveni karton: Filipović (89, drugi žuti karton)

ISTRA 1961: Dreven, Pajčić (84 Janjušević), Hadžić, Marinčić, Mihaljević, Škiljan (46 Oslonovskiy), Desnica, Mioč (90 Milić), Jordan, Repić, Galić

RIJEKA: Nwolokor, Scaglia, Budicin, Batinić, Bertoša, Lima, Gerald, Kokorović (28 Filipović), Okechukwu, Ajayi (68 Mršić), Dangubić

Nogometaši Rijeke doživjeli su poraz u utakmici 12. kola, momčad Istre 1961 dvama pogocima preokrenula je rezultat u završnici utakmice.

Rijeka je povela u 5. minuti pogotkom Kokorovića nakon kontre. Od toga trenutka do 80. minute zeleno-žuti bezupješno su pokušavali postići prvi i riskirali primiti drugi pogodak. Rijeka svoje šanse nije iskoristila, u 80. minuti pogotkom Repića doaći su najavili preokret. Pobjedu su osigurali pogotkom Hadžića u 87. minuti.

Rijeka je na Verudi doživjela ukupno treći i uzastopno drugi poraz čime su nogometaši druge momčadi riječkog prvoligaša pali na treće mjesto iza vodećih Dinama i Novigrada.