3. HNL: Novigrad ostvario osmu pobjedu i preskočio na ljestvici Rijeku II

Subota, 08. studenog 2014. 19:22 Napisao/la  SC

Utakmice 12. kola: Novigrad - HAŠK 3:0, Dugo Selo - Stupnik 3:0, Vrapče - Samobor 2:2, Dinamo II- Maksimir 8:0, Zelina - Špansko 2:5, Zagorec - Vrbovec 5:1. Rijeka II igra u ponedjeljak

Novigrad je ostvario osmu prvenstvu pobjedu i prestigao na ljestvici Rijeku II, koja u ponedjeljak igra protiv Istre 1961 II. Momčad Damira Milinovića u 25. minuti utakmice protiv HAŠK-a povela je 1:0. Emanuel Valenta je ušao u šesnaesterac s desne strane, gurnuo si predug for koji je stigao do Benjamina Tatara koji je loptu plasirao u nebranjeni dio mreže pokraj nemoćnog Horvata – 1:0.

U 43. minuti okrenule su se uloge. Ovog puta je Tatar navukao na sebe dva igrača, a onda dao loptu za Emanuela Valentu koji je istu ljevicom poslao u gol, uz pomoć vratnice.

Nakon 12 minuta igre u drugom dijelu nestala je svaka gostujuća nada. Stipe Vrdoljak se sjurio po lijevoj strani, oštro centrirao, a na drugoj vratnici Emanuel Valenta postavlja 3:0.

NOVIGRAD: Beblek, D. Valenta, Mileusnić, Tomašević, E. Valenta, Glavaš (70 Damjanić), Vrdoljak (80 Grlje), Tanković, Batelić (57 Čakarun), Mijoković, Tatar

HAŠK: Horvat, Barišić, Javorović, Zeman, Antolić, D'Agostino, Jovanovski, Adžić (46 Rexhepi), Grčić (46 Primorac), Bajrić, Abramović

Utakmice 12. kola Treće lige - Zapad: Novigrad - HAŠK 3:0 (Tatar 25, E. Valenta 42, 57), Dugo Selo - Stupnik 3:0, Vrapče - Samobor 2:2, Dinamo II- Maksimir 8:0, Zelina - Špansko 2:5, Zagorec - Vrbovec 5:1