Milinović se oprostio pobjedom, Rijeka II doprvak

Subota, 06. lipnja 2015. 21:38 Napisao/la  SC

Rezultat 30. kola: Novigrad - Dubrava 3:0

Strijelci: 1:0 Bjelanović (4) 2:0 Ugrina (62) 3:0 Ugrina (69)

Žuti kartoni: Glavaš, Valenta (Novigrad), Mioković, Brekalo (Dubrava)

NOVIGRAD: Beblek, L. Čakarun, Valenta, Tomašević, Ćufta (60 Lucente), Glavaš, Mijoković, Ugrina (72 M. Čakarun), Bjelanović (79 Risonjić), Tatar, Grujević

DUBRAVA: Kakša, Kolak, Janjiš (57 Kolaković), Brekalo, Čibarić, Karamatić, Kahlina (35 Mioković), Juranović, Čopec (46 Kelemen), Dodić, Mikulić

Više nikad današnji novigradski sastav neće zajedno zaigrati, jer je razumno očekivati daljnji visok protok igrača u klubu, a igrači su se pobrinuli da im oproštaj bude u dobrom sjećanju.

Krenulo je pogotkom, u petoj minuti domaći imaju polukontru, Tatar pronalazi Bjelanovića otvorenog na šutu, a ovaj precizni udarac pretvara u 1:0.

U 45. minuti sudac Jeleč je nakon jedne ruke u šesnaestercu najprije dosudio, a onda i poništio dosuđeni jedanaesterac, ali ni to nije pomoglo gostima.

U 61. minuti je Glavaš osvojio loptu na sredini i uposlio Ugrinu koji povisuje na 2:0, a sedam minuta kasnije isti je strijelac, ali je asistent Bjelanović. Na kraju svečanog dana za Novigrad, gradonačelnik Milos se prikladnim poklonom zahvalio Milinoviću za sve napravljeno.

Pobjedom Novigrada momčad Rijeke II postala je doprvak.

Ostali rezultati 30. kola: Dugo Selo - Hašk 3:1, Vrbovec - Špansko 2:3, Zagorec - Maksimir 1:3, Zelina - Samobor 0:2, Trnje - Stupnik 5:0, Vrapče - Istra 1961 II 3:3, Dinamo II - Rijeka II 0:0 (odigrano ranije)