Nogometaši Rijeke II doživjeli prvi poraz

Srijeda, 08. listopada 2014. 17:53 Napisao/la  SC

Utakmica 7. kola: Maksimir - Rijeka II 2:1

Sudac: Tomislav Jurinčić (Lug Samoborski).

Strijelci: 1:0 Tomšić (52'), 2:0 Tomšić (57'), 2:1 Dangubić (75').

Žuti kartoni: Vidaković, Skrbin, Tomšić (Maksimir), Scaglia, Collins, Dangubić, Filipović (Rijeka II).

MAKSIMIR: Vidaković, Špoljarić, Skrbin, Kraljević, Perić, Božić, Vukić (od 84' Prugovečki), Tomšić (od 90' Sesvećan), Horvat, Božić, Špišić (od 90' Kolak).

RIJEKA II: Raspor, Budicin, Dangubić, Diyoke (od 62' Vidas), Zlomislić, Scaglia, Ajayi (od 82' Mršić), Aliyu, Špikić, Kokorović (od 55' Filipović), Collins.

Rezultati 7. kola: Zelina - Dugo Selo 0:3, Novigrad - Dinamo II 4:0, Zagorec - Trnje 2:2, Vrbovec - Vrapče 0:3, HAŠK - Istra 1961 0:0, Špansko - Stupnik 3:1, Maksimir - Rijeka II 2:1, Dubrava - Samobor 2:0.

Nogometaši Rijeke II doživjeli su prvi prvenstveni poraz ove sezone. Maksimir je slavio na domaćem terenu golovima Tomšića. Domaćin je poveo u 52. minuti. Tomšić se na lijevoj strani našao jedan na jedan s Budicinom i preciznim udarcem matirao Raspora - 1:0. Drugi gol stigao je samo pet minuta kasnije. Tomšić je još jednom pobjegao i našao se sam pred vratarom Rijeke - 2:0.

Rijeka se u igru vratila u 75. minuti. Okechukwu je odigrao za Zlomislića koji je pronašao Dangubića pred golom - 2:1. Pet minuta kasnije Dangubić je pucao glavom, Vidaković je obrano. Nogometaši Rijeke tražili su gol tvrdeći da je lopta prešla gol liniju, ali suci su ostali nijemi.