TREĆA HNL - ZAPAD

Dinamo II pobijedio Rijeku II na Rujevici

Subota, 29. studenog 2014. 15:31 Napisao/la  SC

Utakmica 15. kola: Rijeka II - Dinamo II 1:3. Utakmica se prelomila u zadnjih dvadesetak minuta

Treća liga - Zapad, 15. kolo

RIJEKA II - DINAMO II 1:3

Igralište na Rujevici. Gledatelja 700

Sudac: Emir Trklja (Petrinja)

Strijelci: 1:0 Gerald (28), 1:1 Mamić (39-11m), 1:2 Cekici (68), 1:3 Knežević (76)

RIJEKA II: Nwolokor, Bertoša, Budicin, Batinić, Collins, Lima, Gerald, Okechukwu (78 Budan), Filipović (57 Fumić), Mršić (70 Furijan), Dangubić

DINAMO II: Mikulić, Taravel, Capan, Cekici, Bekić, Morris, Fiolić, Muhar, Mamić, Halilović (70 Gržić), Badara (55 Knežević)

Nogometaši Dinama II potvrdili su naslov jesenskog prvaka, pobijedivši Rijeku II na Rujevici. Rijeka je povela u 28. minuti, kada je Gerald Diyoke udarcem s 20 metara pogodio mrežu 1:0. U 39. minuti Dinamo je izjednačio iz kaznenog udarca dosuđenog zbog toga što je lopta pogodila Budicina u ruku, Mamić je bio precizan - 1:1.

Rezultati 15. kola: HAŠK - Dugo Selo 1:1, Špansko - Vrbovec 9:2, Dubrava - Novigrad 0:0, Samobor - Zelina 3:2, Stupnik - Trnje 2:2, Istra 1961 II - Vrapče 1:0

U nastavku utakmice prelomila u 68. minuti, kada je Cekici iskoristio propust riječke obrane, sam izašao ispred Nwolokora i pogodio za vodstvo - 1:2. Konačan rezultat postavio je Knežević u 76. minuti udarcem s 20-tak metara.