1. HNL: Juniori Rijeke ostvarili prvu pobjedu, Orijent 1919 odigrao neodlučeno

Ponedjeljak, 20. rujna 2021. 20:56 Napisao/la  SC

Rijeka odigrala četiri (Varaždin, Rudeš, Hajduk, Slaven Belupo) neodlučene utakmice istim rezultatom (1:1)

Juniori Rijeke u 6. kolu ostvarili su prvu pobjedu ove sezone.

Rijeka je pogotkom Bodetića (33) i autogolom Hmure (28) pobijedila na Rujevici momčad Istre 1961, koja je povela pogotkom Glavana u 13. minuti.

Nakon poraza u 1. kolu od vodeće Lokomotive (1:2), Rijeka je odigrala četiri (Varaždin, Rudeš, Hajduk, Slaven Belupo) neodlučene utakmice istim rezultatom (1:1).

RIJEKA: Tanjić, Braut, Bodetić, Buić, Franković, Galešić, Babić, Bristrić, Bilić, Valjan (80 Gajzler), Begović (46 Kovačević)

Juniori Orijenta 1919 odigrali su neodlučeno protiv Slavena Belupa na stadionu Kantrida.

Pogodak za Orijent 1919 postigao je Jelić u 32. minuti, izjednačio je Crnoja u 44. minuti.

Orijentaši su jedinu pobjedu ostvarili u 4. kolu (Rudeš 2:0), doživjeli su četiri poraza (Gorica 0:5, Lokomotiva 1:3, Varaždin 4:0, Hajduk 0:3).

ORIJENT 1919: Božičković, Savić (70 Macolić), Ban (90+1 Matić), Mišljenčević (78 Jadrić), Bokulić, Milanović, Zuliani, Ivanković (70 Simonaj), Jelić, Lapić, Dundović (90+1 Ratković)