PRVA A ŽUPANIJSKA LIGA

Lokosi pobjedili Grbce i trasirali put prema tituli

Subota, 13. travnja 2013. 22:26 Napisao/la  SC

Utakmica 14. kola: Grbci 2000 - Lokomotiva 2:5 (Vidović 24', Fičor 81'/Šolaja 29', Bonicioli 39', 81', 88', Fumić 40')

Prva A županijska liga, 14. kolo

GRBCI 2000 - LOKOMOTIVA 2:5

Omladinsko igralište. Sudac: Merle. Pomoćnici: Drašković i Jakovac.

Strijelci: 1:0 Vidović (24'), 1:1 Šolaja 29', 1:2 Bonicioli (39'), 1:3 Fumić (40'), 1:4 Bonicioli (81'), 2:4 Fičor (81'), 2:5 Bonicioli (88')

Žuti kartoni: Vidović, Baković, Fičor, Babić (Grbci).

Crveni karton : Babić (Lokomotiva, drugi žuti, 90').

GRBCI 2000: Sertić, Ivančević (Zanić 87'), Vidović (Fičor 66'), Rakić, Ćus, Grković (Černeka 80'), Baković, Matijević, Butorac, Bajraktarević, Gavranović (Uzelac 80')

LOKOMOTIVA: Smoličić, Šolaja, Tokić, Lussini, Kalanj, Bonicioli, Imširović, Tolić (Muška 46') , Fumić, Cindrić (Babić 55') , Halilović (Sušić 85')

Nogometaši Lokomotive ostvarili su vrijednu pobjedu u derbiju Prve A županijske lige kojom su najvjerojatnije napravili ključan korak prema naslovu prvaka. Grbci su tražili ključne bodove da dostignu lokose i poveli su u 24. minuti golom Vidovića. Ali nakon dobrih 30 minuta, domaćin je pao i Lokomotiva je okrenula rezultat postigavši drugi i treći gol unutar 55 sekundi.

Grbci se nisu mogli oporaviti od tog šoka, te su uslijedile nove greške. Četvrti gol pao je nakon katastrofalne povratne lopte koju je presjekao Bonicioli i zaobišao vratara, a kod petog pogotka obrana domaćina neoprezno je izgubila jednu loptu i Lokomotiva je bila neumoljiva.