Prva A liga županijska liga: Kozala triput vodila, Omladinac slavio golom Denisa Randelja u 90.

Ponedjeljak, 29. rujna 2014. 11:37 Napisao/la  SC

Rezultati 5. kola: Polet - Snježnik 0:4, Turbina - Risnjak 1:2,  Željezničar - Vrbovsko 5:0, Goranka - Gomirje 4:0, Kozala - Omladinac 3:4, Mrkopalj - Vihor 1:2

Prva A županijska liga, 5. kolo

KOZALA - OMLADINAC 3:4

Omladinsko igralište. Sudac: Luka Šegota (Rijeka).

Strijelci: 1:0 Hunjet (4'), 1:1 Švast (12'-11m), 2:1 Rukavina (40'), 2:2 Švast (63'), 3:2 Salvatore (74'), 3:3 Krištof (75'), 3:4 D. Randelj (90').

Žuti kartoni: Salvatore (KOzala), D. Randelj, Krištof (Omladinac).

KOZALA: Graovac, Sahiti (od 76' Vučković), Kljutić, Brusić, M. Rukavina, Valić, Hunjet (od 46' Smokvina), Selaković (od 67' Bojčić), Vrdoljak (od 46' Starčević), Salvatore, I. Rukavina (od 55' Kezić).

OMLADINAC: Kauzlarić, Tadej (od 67' Katalinić), Golik, Tomić, Kovačević, M. Randelj, Jauk, Švast, Lončar, D. Randelj, Krištof.

Nogometaši Kozale propustili su doći do druge pobjede u prvenstvu, bodove s Omladinskog igrališta odnio je Omladinac iako je domaćin u čak tri navrata vodio.

Kozala je do posljednjeg vodstva stigla u 74. minuti golom Salvatorea za 3:2, ali gosti su minuti kasnije preko Krištofa još jednom poništili vodstvo. U 90. minuti Denis Randelj pogodio je za 4:3 i pobjedu Omladinca.

U ostalim utakmicama Vihor je nastavio pobjednički niz slavivši protiv Mrkoplja za petu pobjedu.

Iduće kolo (5. listopada): Omladinac - Mrkopalj,  Gomirje - Kozala, Vrbovsko - Goranka,  Risnjak - Željezničar, Snježnik - Turbina, Rikard Benčić - Polet, Vihor slobodan.