DRUGA ŽUPANIJSKA LIGA

Grbci 2000 deklasirali Stari grad

Nedjelja, 13. svibnja 2012. 20:12 Napisao/la  SC

Grbci su utakmicu odlučili u razmaku od samo 11 minuta kada su od 50. do 61. minute zabili četiri gola

Utakmica 19. kola

GRBCI 2000 - STARI GRAD 5:1

Omladinsko igralište. Gledatelja: 100

Sudac: Tomislav Jukica (Viškovo)

Žuti kartoni: Ivančević (Grbci 2000), Branišelj, Starčević (Stari grad)

Strijelci: 1:0 Grgurić (13), 1:1 Vlahović (30), 2:1 Baković (50), 3:1 Perković (58), 4:1 Gavranović (61), 5:1 Fićor (84)

Grbci 200: Sertić, Ivančević, Grgurić (60 Marijević), Ćus, Rakić (63 Vlatković), Abramov, Barjaktarević (75 Paškvan) Butorac (68 Spajić), Perković, Gavranović (62 Fićor), Baković.

Stari grad: Branišelj, Vlahović (63 Sušić), Pavlović, Hrkač, Deronjić, Bašić, Tijan (64 Mikašinović), Vrdoljak (68 Poljak), Oštrić, Vranješ, Starčević.

Ekipa Grbci 2000 uvjerljivo je nadvisilia Stari grad u gradskom derbiju 19. kola Druge županijske lige. Nakon izjednačenog prvog poluvremena (1:1), domaćin je u nastavku susreta ubacio u "višu brzinu" i do kraja upisao nove bodove. Grbci 2000 su utakmicu odlučili u razmaku od samo 11 minuta kada su od 50. do 61. golovima Bakovića, Perkovića i Gavranovića otklonili sve dileme. Uvjerljivu pobjedu domaćina zaključio je Fićor koji se u strijelce upisao šest minuta prije kraja.

Rezultati 19. kola: Mune - Željezničar 2:1, Grbci 2000 - Stari grad 5:1, Risnjak - Snježnik 3:1, Polet - Mrkopalj 3:2, Gomirje - Goranka i Vihor - Kozala (odgođeno).

Fotogalerija: Damir Zamaklar