PRVA A ŽUPANIJSKA LIGA

Stari grad i Lokomotiva podijelili bodove

Nedjelja, 02. rujna 2012. 19:58 Napisao/la  SC

Utakmica 1. kola: Stari grad - Lokomotiva 1:1. Lokosi su poveli preko Čosića (26),  bod domaćinu donio je Vranješ (60)

STARI GRAD - LOKOMOTIVA 1:1

Utakmica 1. kola Prve županijske lige, skupina A: Stari grad - Lokomotiva 1:1. Omladinsko igralište. Gledatelja: 100.  Sudac: Marko Cvijović.

Strijelci: 0:1 Čosić (26'), 1:1 Vranješ (60').

STARI GRAD: Branišelj, Vlahović, Frelih, Deronjić, Mikašinović (77' Križanović), Bašić, Oštrić, Poljak (od 65' Sušić), Vranješ (90' Paulović), Tomac (od 38'Šebalj).

LOKOMOTIVA: Smolčić, Kovačević, Halilović, Šolaja, Lussini, Bonicioli, Čosić (od 79' De. Stojaković), Klanac, Tokić, Fumić, Da. Stojaković (od 69' Juričić).

Nogometaši Starog grada i Lokomotive podijelili su bodove u prvom kolu novoformirane Druge županijske lige, skupine A.  Bio je to ogled Starog grada, koji je lani igrao u drugom županijskom rangu i Lokomotive koja je u ovom rangu završila reorganizacijom liga.

Lokosi su poveli pogotkom Čosića u 26. minuti,  vrijedan bod domaćinu donio je Vranješ pogotkom u 60. minuti.

Rezultati Prve  županijske lige, skupina A: Stari grad - Lokomotiva 1:1, Turbina - Vihor 0:0, Kozala - Rikard Benčić (odg.).

Skupina B: Snježnik - Vrbovsko 2:1, Gomirje - Risnjak 4:2, Mrkopalj - Goranka 1:0, Polet - Željezničar 1:1.