PRVA B ŽUPANIJSKA LIGA

Vrbovsko i Gomirje jednako 4 crvena i 8 žutih kartona

Nedjelja, 04. studenog 2012. 18:15 Napisao/la  Marijan Tkalčević

Utakmica 10. kola: Vrbovsko - Gomirje 1:0. Pocrvenjeli su Tadej, Butković (Vrbovsko), B. Stipanović, T. Brozović (Gomirje)

VRBOVSKO – GOMIRJE 1:0

Igralište Vrbovskog. Gledatelja: 150

Sudac: Jakovac (Rijeka)

Strijelac: 1:0 Dragičević

Žuti kartoni: Dragičević, Dragović (Vrbovsko), D. Brozović, S. Mamula, Mrvoš, Trbović,

Muhar, Vukelić (Gomirje)

Crveni kartoni: Tadej, Butković (Vrbovsko), B. Stipanović, T. Brozović(Gomirje)

VRBOVSKO: Beljan (35 Jerant), Ravlić, Marković, Ž.Dragović,  Tadej, Purić, Butković, Kovačić, Dragičević, D.Mršić (85 E.Mršić), K.Dragović (90 Roščić)

GOMIRJE: Mrvoš, R.Mamula, Maravić, Vukelić, S. Mamula, Trbović, Stipanović (60 Mihalić), Majetić (11 Mihelić), Muhar, D.Brozović, Kovačević (52 T. Brozović)

Prva B županijska liga
Rezultati:
Vrbovsko - Gomirje 1:0, Snježnik - Mrkopalj 0:0, Polet - Risnjak 0:3, Goranka - Željezničar 2:0.

Gradski derbi je nažalost obilježilo loše suđenje glavnog suca Jakovca, koji je dozvolio oštru igru Gomirja od samog početka utakmice koja se igrala na rubu incidenta.

U 22.minuti domaći kapetan Tadej udara D. Brozovića i zarađuje isključenje. S gostujuće klupe ulaze u teren B. Stipanović i T. Brozović. Nakon udaranja i međusobnog naguravanja, sudac isključuje B.Stipanovića, daje opomenu T.Brozoviću i utakmica se nastavlja dalje žestokim ritmom.

U 35.minuti prilikom ubačaja u šesnaesterac B. Trbović grubo ulazi u domaćeg vratara Beljana, koji je teško ozlijeđen i odvezen u bolnicu. Na vrata Vrbovskog staje rezervni igrač Jerant koji se pokazao dobrom zamjenom do kraja utakmice.

U nastavku pljušte kartoni jer je sudac Jakovac počeo sankcionirati grube startove gostujućih igrača. Drugo poluvrijeme utakmice počelo je eurogolom Dragičević, koji s 25 metara šalje loptu u desni gornji kut za pobjedu Vrbovskog.