1-A ŽNL: Zamećani ispustili vodstvo od četiri pogotka, Snježnik u vodstvu

Srijeda, 14. rujna 2016. 18:42 Napisao/la  Stjepan Lončarić

I drugo kolo Prva A ŽNL obilovalo je zanimljivm i prije svega vrlo efikasnim susretima.

Najviše uzbuđenja bilo je u Rijeci, gdje je prošlogodišnji član više lige Zamet, do odmora svakih deset minuta zasipao mrežu Malnara.

U nastavku su istim tempom nastavili gosti, pa je utakmica završena bez pobjednika uz osam atraktivnih pogodaka i obilje propuštenih prilika.

I kraj Dobre u Gomirju vatromet golova. Neznatno manje tresle su se mreže u Gerovu. U pet utakmica 25 golova.

Turbina je u prvenstvo ušla sa dva uzastopna poraza.

Rastrčani igrači Goranke sa odličnim Torbarinom na golu, nisu ostavili turbosima ni trunke nade, iako je Željko Vukić zapucao kazneni udarac.

U Moravicama su podijeljena i dva crvena kartona, a na pet terena i 18 žutih kartona.

Rezultati 2. kola:
Zamet - Goranin 4:4 (Polan 25, 39, Morožin 36, 37/Stipaničić 50, Ilić 65, 86, Jakovac 75)
Željezničar - Omladinac 2:1 (Radošević 22, Kurjaga 40/Krištof 57)
Gomirje - Mrkopalj 5:2 (Bojčić 8, Stipanović 17, Todorović 31, Musulin 53, Šahiti 76/Ban 20, Fičor 80)
Turbina - Goranka 1:3 (Brajković 76/Cindrić 13, 60-11m, Renka 79)
Snježnik - Vrbovsko 4:1 (Gričar 17, Janeš 65, 71, 88/Cindrić 56)