PRIPREMNA UTAKMICA

Inter pobijedio pojačanu momčad Rijeke II

Utorak, 10. ožujka 2015. 19:48 Napisao/la  SC

Pripremna utakmica: Inter Zaprešić - Rijeka II 2:0

Nogometaši Rijeke II poraženi su na gostovanju protiv zaprešićkog Intera (0:2) u pripremnoj utakmici iako su u momčadi Ivice Kuleševića igrala petorica prvotimaca (Bertoša, Ajayi, Cvijanović, Hristov, Ivančić).

U 64. minuti Klapanov udarac s bijele točke obranio je vratar Intera. Minutu kasnije Rijeka je ostala s deset igrača nakon što je Matej Mršić zaradio crveni karton.

RIJEKA II: Nwolokor, Vidas, Budicin, Collins, Bertoša, Ajayi, Gerald, Bajić, Cvijanović, Ivančić, Hristov. Još su igrali: Berković, Rebernik, Musa, Furijan, Klapan, Fl. Fumić, Dangubić, Mršić, Batinić