Kvalifikacije za 1. HMNL: Potpićan poražen u Šibeniku, Jasprica vratio goste u utakmicu

Srijeda, 20. svibnja 2015. 14:45 Napisao/la  Robi Fonović

Malonogometna Liga za prvaka - 2. kolo: Crnica – Potpićan  3:2 (1:0)

Malonogometna Liga za prvaka - 2. kolo

CRNICA – POTPIĆAN ’98 AD TOKIĆ 3:2 (1:0)

Šibenik. Dvorana Baldekin. Gledatelja 500.

Suci: Maro Kristić, Mario Šetka i Mato Bajurin.

Strijelci: 1:0 Bugarija (20), 2:0 Vuković (26), 3:0 Bugarija (36) – 10m, 3:1 Jasprica (38), 3:2 Jasprica (39).

Žuti kartoni: Bojkić, Lukačić (Potpićan ADT)

CRNICA: Baričić, Klisović, Božinović, Junaković, Perica, Radman, Bugarija, Žarković, Mijat, Vuković, Bumbak, Belakušić, Đaković, Mihaljević.

POTPIĆAN ’98 AD TOKIĆ: Funčić, Čeligija, Hoxha, Lalić, Jasprica, Bojkić, Lukačić, Škiljan, Radusin, Pećar, Drndić, Badrov, Starčić.

U susretu 2. kola drugoligaške Lige za prvaka, Crnica je u dvorani na Baldekinu slavila protiv Potpićana rezultatom 3:2!

Samo 2 dana nakon teškog poraza od Futsal Dinama, Crnica je odigrala vrlo dobru utakmicu i upisala vrijednu pobjedu kojom ostaje u utrci za Prvu HMNL! Za razliku od utakmicu protiv Dinama, Crnica je nastupila osnažena za Josipa Božinovića, a Potpićanci oslabljeni za Kevena Drndića.

Malo slabiji gostujući ulazak u utakmicu rezultiralo je konstantnim pritiskom na njih gol, a o odnosu snaga na terenu dovoljno govori činjenica da je najbolji pojedinac susreta vratar gostiju Roberto Funčić.

Prvi su gol domaći postigli u smiraju prvog dijela, da bi potom u nastavku iskoristili grešku domaće obrane, pa iskoristili deseterac za visokih 3:0. No ipak, Crnica je umalo prokockala prednost 3:0!

Gosti su igrajući s golmanom-igračem pokazali da su u tom segmentu jedni od najboljih u državi, pa su u 2 minute postigli 2 gola, te je Crnica u posljednjim trenucima gotovo paničnim intervencijama uspjela sačuvati vrata i ostvariti prvu pobjedu u kvalifikacijama.